• https://www.facebook.com/profile.php?id=100010277925515
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327106157
  • https://www.instagram.com/teklaxsteel
  • https://www.youtube.com/channel/UCPfdWwKon4P9l5kNhbJKB6g
CANLI YARDIM

YORUMLARTekla X-steel Eğitim Setlerimizi alanların yorumları


Abdurahman ERŞAHİN - 20/01/2021 12:34

Şu zamana kadar aldığım en üst düzey eğitim daha önce tekla bildiğimi düşünürdüm ama Erdinç hocam sayesinde teklayi baştan aşağıya her şeyini öğrendim giriş seviyesinden ileri seviyeye kadar kursta herşey anlatılıyor ve hocamızın gece gündüz demeden her sorunda yardımcı olması en güzel yanlarindan birisi kendisine bu kursu yaptığı ve bizimle paylaştığı için çok teşekkür ederim


Kürşat Ali ÇİFTCİ - 02/12/2019 22:34


Tekla öğrenmek isteyenler için mükemmel bir eğitim seti hazırlamışsınız ellerinize sağlık , Eğitim sürecinde sorduğum her soruya net anlaşılır bir şekilde cevap verdiği ve ilgilendiği için Erdinç beye çok teşekkür ediyorum, Tekla öğrenmek isteyen arkadaşlar hiç düşünmeden alabilirsiniz.

Veysel ÇALIŞKAN - 23/10/2019 18:37

Teklayı öğrenmek isteyenlerin gözü kapalı alacağı bir set, teklayı hiç bilmeden başladığım sette, videoları izleyerek daha sonra videoları durdurup kendim yaparak programa hakim oldum , zorlanmadan istediğim çelik projeye başlayabilirim , erdinç beye çok teşekkür ediyorum eline ağzına sağlık...


Muhsin ALEMDAR - 26/05/2019 10:06

Arkadaşlar herkese merhaba. Öncelikle Erdinç beye özverili çalışmasından dolayı teşekkür ederim. Eğitim Cd-lerini almak için bende çok araştırdım. Tekla'nın bu şekilde güzel yalın bir dille anlatıldığı başka bir yer yok. Bu sayede işi oldukça hızlı öğrenme imkanı oluyor. Eğitimde anlamadığınız ve iş hayatınızda karşılaştığınız sorunlar için ise çok güzel bir teknik destek sağlanıyor. Bence bu sektörde çalışan tüm arkadaşların bu seti almaları gerektiğini düşünüyorum. Türkiye'de tekla eğitimi bu şekilde anlatılan başka yer yok.Tekrar Erdinç beye sizlerin huzurunda şükran duygularımı ifade etmek isterim. Bu güzel çalışmalarınız için ve emeğiniz için tekrar teşekkür eder herkese çalışma hayatında başarılar dilerim.


Mehmet ÇAVUŞ - 02/12/2018 01:48

Eğitim setini alalı galiba 3 yıl oldu ve erdinç hocanın profesyonel eğitimi ve desteğiyle şuan piyasada işler yapıyorum Allah bu güzel adamdan razı olsun gece 3 de olsa mesajlarınıza cevap verir .


Sergen Samet BALDUK - 07/06/2018 00:25

Tekla 2016 setini geçen sene aldım bu sene Allahın izniyle okulu bitirdim..Hocamızın desteğini her zaman gördüm sorularımı her zaman cevaplayabilmek adına,gerek teamwiewer,gerek telefon bağlantısı ve gerekse maille yardımcı oldu,bilgilendirdi.Çeliğe ilgi duyan herkesin bu seti almasını şiddetle tavsiye ederim. Hepinize başarılar dilerim arkadaşlar.

Muhsin AL - 05/06/2018 - 09:35

adaşlar herkese merhaba. Özel sektörde proje mühendisi olarak çalışmaktayım. İşimizin %60 çelik konstrüksiyon üzerinde ve ben projeleri başka programda hazırlıyordum . Yoğunluktan dolayı bana daha net ve hızlı doneler verebilecek program araştırmaya başladım ve Tekla-yı buldum . Eğitimleri veren kurslara gidecek vaktim olmadığı için eğitim cd-leri araştırmaya başladım ve Erdinç Beyin hazırlamış olduğu eğitim cd-lerini buldum . Daha öncedende başka programlar için eğitim cd aldım ama bu seferki farklıydı. Çünki Erdinç Bey projelerde bu işle uğraştığı için direk net olarak gerekli bilgileri size sunmakta ve anlaşılmayan yer olduğunda soracağınız sorulara cevap verilmektedir. Ben tüm Cd leri almış bulunmaktayım ve çok memnunum. Eğerki sizinde böyle ihtiyacınız varsa hiç düşünmeden fazla araştırma yapmadan almanızı öneririm. Bende çok araştırdım telefonlarda görüşmeler falan ama gerçeği buldum . Çok teşekkür ediyorum eğitim Cd leri için . Projelerimi bu programla başladım artık hazırlamaya . Kısa sürede sizlerinde başaracağına inanıyorum . Tekrar Erdinç Beye bu güzel , insancıl ve iyi niyetlerinden dolayı teşekkür ederim . Herkese iyi çalışmalar dilerim . Selamlar ..

Ali UYGUN - 08/04/2018 - 12:23

Teklayı cok güzel anlatmışsın. memleketin senin gibi eğitici mühendislere ihtiyacı var. öğrenilen programın yanında ödenen ücret bir hiç. çalışmaların devamını dilerim. ayrıca sana teşekkür ederim.

Mustafa Salih EŞİYOK - 14/03/2018 - 22:17

Set çok iyi hazırlanmış.Bunun yanında Erdinç beyin her soruya anında dönüş yapması bakımından tekla öğrenmek adına iyi bir klavuzluk oluyor.Hacamıza teşekkür ediyor yeni setler için başarılar diliyorum.


Dilara ÖZŞENOL - 23/02/2018 - 15:28

Tekla gibi zor bir programı, kısa bir süre içerisinde çok iyi seviyede öğrenmenizi sağlayabilecek bir set. Ayrıca karşınıza çıkabilecek zorlu Tekla sorunlarında Erdinç Hocaya ulaşıp, sorularınızı sorabilmeniz de sektörde kimsenin kimseye yapmayacağı ve sizi 3, 4 adım önde gösterecek büyük bir avantaj. Bu cd lerden önce 2 farklı kursa gitmiş ve ancak kolay yapılar çizebilecek seviyeye ulaşabilmiştim. Bu cd lerle birlikte, istediğim her yapıyı yapabilir duruma geldim. Sap2000 Cd'sini de ayrıca öneririm.

Mustafa ŞEN - 18/02/2018 - 12:25

4-5 adet çelik firması ile yapmış olduğum iş görüşmesi sonucu, teklanın bu iş için vazgeçilmez olduğunu anladım. Bundan sonra sıra, bu programı öğrenmeye gelmişti. Firmalara işi öğrenmek için başvuruda bulundum, dikkate alınmadı.Bedava çalışmak istedim, nafile.Kimse öğretmek için uğraşmak istemiyor. Belki işini kaybetme korkusu, belki de insanlara yeni birşey öğretmenin zorluğu. İnternetten araştırmalarım sonucu, xsteeleğitimi.com sitesine ulaştım.Yorumları okudum, kaybedecek birşeyim olmadığı için seti almaya karar verdim.Tekla konusunda sıfırdım, şu an tekla konusunda kendi işletmemi kuracak kadar bilgi birikimine sahibim.Meslekte uzmanlaşmak isteyen tüm mühendislerin yapması gereken, eğer çeliğe yönelmek istiyorlarsa bu seti almaları ve kariyerlerine sağlam adımlarla devam etmeleri. Zira betonarmede istihdam pastası çok küçüldü, farklı sektörlere yönelmek gerekir.Saygılarımla...

İlker BEZCİ - 24/12/2017 - 16:5

Seti aldım ve nihayet bitirdim artık proje yapıp drawingleri'ni oluşturabiliyorum 2016 ek videolar ve makrolar çıksın onuda almayı planlıyorum daha önceden kursa gitmiş ve bu setden aldığı eğitimin onda birini bile alamamış birsi olarak seti almaya düşünen arkaşlar varsa eğer hiç düşünmeden alın derim takıldığınız yerlerde zaten Erdinç hocama ulaşarak sorunu çözebiliyorsunuz.Yeni birşeyin öğrenilmesinin önemli olduğu kadar bunu o işin ehlinden öğrenmek daha önemli bence x-steel öğrenmeyi düşünen herkese büyük bir gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

İlker BEZCİ - 24/12/2017 - 16:52

Seti aldım ve nihayet bitirdim artık proje yapıp drawingleri'ni oluşturabiliyorum 2016 ek videolar ve makrolar çıksın onuda almayı planlıyorum daha önceden kursa gitmiş ve bu setden aldığı eğitimin onda birini bile alamamış birsi olarak seti almaya düşünen arkaşlar varsa eğer hiç düşünmeden alın derim takıldığınız yerlerde zaten Erdinç hocama ulaşarak sorunu çözebiliyorsunuz.Yeni birşeyin öğrenilmesinin önemli olduğu kadar bunu o işin ehlinden öğrenmek daha önemli bence x-steel öğrenmeyi düşünen herkese büyük bir gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Eren GÜLDALI - 17/12/2017 - 19:20

Bu set bu programı bir set aracılığıyla öğrenmek isteyen kişiler için bence en uygun set diyebilirim. Çünkü dersler çok yalın ve akıcı anlatilmis bu yuzden rahatlıkla anlaşılabiliyor. En güzel yanlarından biride istediğin zaman istediğin kadar tekrar et uygula. Dersler çok akıcı sıkmıyor  bir başka güzel tarafıda verilen teknik destek gerek telefonla gerek maille gerek uzaktan bağlantı ile bu programı öğrenmek açısından çok önemli bir şey. Maillere geri dönüşde çok kısa bir süre içinde yapılıyor. Erdinç bey bu işe gerçekten emek harcamış birisi. Bilgi ve tecrübe katılarak hazırlamış bir set. İyki almışım. alacak arkadaşlara önemle  tavsiye ederim.

İlker BEZCİ - 02/12/2017 - 22:59

Gerçekten mükemmel bir set,anlatım tarzı,sadeliği,detaylara girmesi herşeyiyle mükemmel,almayı düşünen herkese tavsiye ederim eğitimden aldığınız bilgi ödeyeceğiniz bedelden kat be fazlası Erdinç bey'e emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Abdülhamit AYDIN - 21/10/2017 - 22:03


Erdinç Bey anlatımlarınız çok iyi programı alalım 3 gün oldu ama çift kosebentli makas çözümlerini yapabiliyorum.emeginize sağlık.cok teşekkür ederim

Osman Turgut TOPBAŞ - 13/10/2017 - 01:03

Erdinç Bey bence Xsteel Tekla programının üstadıdır. Türkiye de bu programı en iyi bilenlerdendir. Onbinlerce özellik, komut vs. var ve hepsinin ne işe yaradığını bilmesi beni çok şaşırttı eğitimleri izlerken ve hayranlığımı kazandı. Programı daha önceden kursa giderek öğrenmeye çalıştım ama hata etmişim. Çok fazla yararı olmadı. Unutuldu gitti hemen öğrendiklerim. Çünkü Program başlangıçta çok karışık ve zor geldi bana. Kendimi Japonca, Çince öğreniyormuşum gibi hissettim. Ben gerçekten eğitim setinden ve sizin desteğinizden, ilginizden çok memnun kaldım ve bunu alıp almama konusunda kararsızlık yaşayan arkadaşlara yol göstermek açısından memnuniyetimi sitenizde ifade etmeyi bir borç biliyorum. Çelik proje yapan ve yapmak isteyen tüm mühendis, tekniker arkadaşlar mutlaka sizin eğtimlerinizi izleyip kendini bu konuda yetiştirmelidir. Tekla Xsteel programını iyi biliyorum diyenler bile eminim ki bu videolardan binlerce yeni özellik ve kısa yol ipuçları keşfedeceklerdir.

B.Ramazan AKMAN - 06/08/2017 - 19:04

Erdinç Bey Tekla Trimble 2016 eğitim setinizi aldım ve tüm videolarınızı tekrar tekrar izledim.Gerçekten size çok teşekkür ediyorum.Yüzeysel değil gayet detaylı ve sıkmayan bir eğitim seti hazırlamışsınız.Ayrıca takıldığımız yerlerde bizlere de yardımcı oluyorsunuz.Daha ne diyebilirimki yapılması gerektiği ve olması gerektiği gibi bir iş yapmış ve bunu başarmışsınız Erdinç Bey.Herşey için size çok teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.İnşallah yeni eğitim videolarınınızı da izlemek nasip olur bizlere.Ayrıca tekla öğrenmek isteyen herkese fazla zaman kaybetmeden sizin eğitim setlerinizi almalarını şiddetle tavsiye edrerim.BAŞARILAR.

Asiye KARAER - 04/05/2017 - 23:56

Öncelikli olarak setler için güzel emeklerinden dolayı Erdinç Beye çok teşekkür ederim. sms, mail yada teamviewer olsun her türlü desteği sağlayan tek kaynak olarak gösterebiliriz.

Evren ÇAKIL - 21/04/2017 - 03:16

Erdinç bey hazırladığınız eğitim videosunu çok beğendim (ben V21 eğitim setini almıştım) emeğinize sağlık.Eğitim setinin sonunda paylaştığınız karşılaşılan sorunlar kısmıda çok verimli idi.Çok açıklayaıcı ve imalata yönelik konu anlatımı bir o kadar güzel çok faydalı oldu.Her telefonuma anında cevap vermenize de çok teşekkür ederim..Ders anlatımını çok beğendim. Ayrıca çözemediğim sorunlara usanmadan hemen cevap vermeniz çok memnun edici bu eğitim setini alıp öğrenememek imkansız yeni başlayan biri olarak ben bile öğrendim

Dursun PAMUK - 12/04/2017 - 14:58

Kendini celik konusunda gelistirmek isteyen tüm mühendis arkadaslarima bu setin alinmasini ve saatlerce günlerce sıkılmadan deliler gibi daha önceden okulda veyahut başka bir mekanda öğrenemeyeceğiniz kaliteli bilgiyi samimi bir dil ile öğreneceksiniz

Sait YİĞİT - 23/02/2017 09:26

Neden bu seti 3 sene önce veya öğrenci iken almamışım diyorum. Dışarıdan saçma sapan kaynaklarla yıllarca çelik projesi çizeceğim diye kendimi paralamışım. Tekla 2016 setini aldıktan sonra çelik proje ve imalat konusunda kendime güven geldi. Teşekkürler Erdinç

Yusuf ALTAN - 19/02/2017 16:25

hocam merhabalar ben 4lü seti almıştım, şimdi 1.set 67.derside hayrlısıyla tamamladım notlarımı aldım tekrardan baştan gelecem pratik olsun diye, son video gerçekten beni çok etkiledi.Bu eğitim setine baktığımda gerçekten nasıl bir zorlukla hazırlandığını tahmin edebiliyorum çünkü bana göre gerçekten kusursuz bunu tüm samimiyetimle söylüyorum .... Yaptığınız bu iyilik için allah sizden razı olsun inşallah her şey istediğiniz gibi olur keşke herkes sizin gibi bir düşünce yapısına sahip olabilse...

Özgün KARAÇOBAN - 10/02/2017 09:43

Erdinç bey hazırladığınız faydalı set için çok teşekkür ederim. Sadece setin faydaları için değil, set haricinde verdiğiniz destekler içinde teşekkür ederim. Setin fiyatları da içeriğine nazaran çok düşük kalmakta. Bu işe gerçekten gönül verdiğiniz için bir meslektaşınız olarak size çok teşekkür ederim.

Mehmet ÇAVUŞ - 25/01/2017 12:39

Gerçekten çok önemli bir set . Ben inşaat mühendisliği 4.sınıf öğrencisiyim ve piyasa ya çıktığımda bu programı biliyor olarak çıkacağım sizlerin sayesinde diğer meraklı arkadaşlara da öneririm .

Merve ÇELEBİ - 28/12/2016 10:40

Erdinç bey emeğinizden ötürü çok teşekkür ederim.V21 eğitim cd anlatımı ve görüntü kalitesi ile cok faydalı,harika olmuş.Almayı düşünen arkadaşlara hiç tereddüt etmemelerini tavsiye ederim çünkü hiç bilmeyenin bile cok rahat öğrenebileceğini sorunlarına hemen cevap alabileceğini tecrübe ettiğimi rahatlıkla söyleyebilirim.V21 eğitim setinden sonra ek vidyolar eğitim cd sini de aldım ve memnun kalacağımdan eminim.Öğrenmek isteyen her arkadaşa gönül rahatlığı ile öneririm.Erdinç bey emeğinize sağlık çok teşekkürler...

Fatih ÇUHADAR - 29/10/2016 13:51

Öncelikle eğitim setinden bahsedeyim. Seti alalı 5 ay kadar oldu. Seti aldığımda hiç bir bilgim yoktu xsteel'e dair. Yaklaşık 3.5 aydır tam anlamıyla bu sete çalışıyorum ve şu an 2. projemi çizmek üzereyim. Gerçekten çok faydalı bir set kesinlikle ilginiz varsa almakta 1 saniye bile düşünmeyin. Erdinç hocamdan bahsetmek gerekirse gerek dürüstlük adına gerekse işini iyi yapma adına çok çok çok nadir karşılaşacağınız bir insan. Seti alın çalışmasanız, hiç alakanız olmasa bile güzel bir insan tanımış olursunuz...

Deniz ÖZDEN - 26/10/2016 17:18

Xsteel ve Sap2000 setini yaklaşık bir ay önce eft yoluyla ve internetten download yöntemiyle satın aldım. Şuan setlerin ikisininde yarısına kadar ulaştım. Bu süreçte satın almadan itibaren Erdinç beyin teknik desteğinden istediğim gibi faydalandım her sorunuma cevap verip yardımcı oldu sağolsun. Benim gibi çelik tasarımı üzerinde kendini geliştirme yolunda ilerleyen bir inşaat mühendisi için çok yararlı bir eğitim seti olduğu kesin. Sadece program üzerine bir çalışma değil teknik şartnameler konusunda piyasada karşılaşacağınız uygulamalar konusunda da önemli bilgiler edinebilirsiniz.

Kazım TANGALOĞLU - 24/10/2016 09:35

Erdinç beyin tekla setini aldım.set çok öğretici olmuş.elinize sağlık Erdinç bey. bu seti bitirince ileri düzeyleri de almayı düşünüyorum.kararsız arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.

Mustafa Can AKGÜL - 19/10/2016 21:35

Merhaba arkadaşlar.İsmim Mustafa.İnşaat mühendisiyim.3 yıldır proje ofisinde çalışmaktayım.Xsteel v21 eğitim setini 1 ay önce aldım ve neredeyse sonuna geldim.Gerçekten bu tür programlar için birebir anlatım çok önemli.Dışarıda birçok eğitim merkezinin verdiği kursların bu eğitim seti kadar faydalı olmadığını biliyorum.Çünkü programı sanki daha önceden biiyormuşsunuz gibi anlatıyorlar.Bence xsteel gibi karmaşık ve mesleki anlamda bilgiye dayalı programlar birebir bu programı bilen ve mesleki anlamda bilgisi olan kişi veye kişilerden öğrenilmeli.Erdinç bey bu anlamda çok iyi bir anlatım ve sunum yapmış.Teşekkür ederim.İnanın Xsteel öğrenmek gözümde o kadar çok büyüyordu ki nette karmaşık xsteel videolarını araştırırken erdinç beyin eğitin setinin tanıtımını gördüm.İnceledikten sonra hiç tereddüt etmeden irtibata geçtim.Erdinç beyin kendisine atılan maillere hemen cevap vermesi gerçekten bu işi ne kadar isteyerek ve önemseyerek yaptığını gösteriyor.Tüm emeklerine karşı Erdinç beye teşekkür eder ve çalışmalarının devamını dilerim.Herkese iyi çalışmalar arkadaşlar.

Cem MORAL - 08/10/2016 14:49

Tekla Eğitim setini şiddetle almanızı tavsiye ediyorum.Bundan 2 yıl önce Tekla konusunda programı açıp proje inceleyebiliyordum fakat çizim yapamıyordum ama eğitim setini satın aldıktan sonra inanılmaz şekilde çizim yapmayı projeleri nasıl paftalandıracağımı ve bunun gibi programda yapılması gereken herşeyi bu eğitim seti sayesinde öğrendim.Erdinç Bey ve ekibine bu konuda çok teşekkür ediyorum.Programı öğrenmek konusunda mutlaka eğitim setini satın alın yararını mutlaka göreceksiniz.Saygılarımla

Abdullah ERMİŞ - 01/10/2016 08:46

Kolay anlaşılır,sade,özellikle yeni başlayanlar için hazırlanmış muhteşem bir set ayrıca derslerin dizilimi ve ayrıntılı anlatımı, anlatımdaki ses tonu da sıkılmadan öğrenebilecek en iyi settir bence. Dersler sonrası da yardımları için Sn .Erdinç Kocatepe ye ayrıca teşekkür ederim. Eğer tereddüdünüz varsa düşünmeden bu seti edinin derim.

Eralp ALKAN - 19/09/2016 16:55

Daha önce yaptığım yorumlarıma ilaveten, eğitim setiyle alakalı ne sorun yaşarsam yaşayayım Erdinç beyin çok hızlı bir şekilde dönüş yaptığını ve problemi çözdüğünü bilmenizi isterim, iyi çalışmalar dilerim.

Eralp ALKAN - 19/09/2016 16:52

Erdinç beyin hazırladığı Tekla eğitimini tamamladım ve çok memnun kaldım. İnşaat mühendisliği detay çizimleri açısından çok faydalı bir program ve Erdinç bey detaylı ve yalın bir şekilde anlatımı gerçekleştirmiş, kendisine bir kez daha buradan teşekkür ediyor tüm mühendis ve tekniker meslektaşlarıma eğitim setini tavsiye ediyorum.

Ömer YILMAZ - 24/08/2016 17:23

10 ay önce seti almama rağmen hala teknik destek noktasında ilk günkü gibi yardımlarını esirgemeyen Erdinç Beye teşekkürler

Korcan SEVİM - 19/08/2016 10:37

Setin sunumu ve derslerin sıralı gitmesi çok güzel, sıfır başlayan birisi hiç sorun yaşamadan çok kısa sürede öğrenebiliyor. Ayrıca Erdinç Bey'in her zaman aradığınızda yada mesaj attığınızda mutlaka cevap vermesi ve ayrıntılı hiç usanmadan yardımcı olması bambaşka bir olay. Emeğinize sağlık teşekkür ederim hocam.

Mesut TURAN - 17/08/2016 21:58

İyi akşamlar arkadaşlar, Fiyat olarak kurslara nazaran daha ucuz. Anlayamadıgınız dersleri tekrar tekrar izleme imkanı Hertürlü soru için teknik destek verilmesi İstediginiz saate dersleri dinleyebilmeniz ve konusunda gerçekten iyi Erdinç Bey den xsteeli ögrenmek cok güzel , sonunda xsteeli ögrenmeye başladım herkeze şidetle tavsiye ediyorum .

Bayram KORKMAZ - 31/05/2016 20:44

Öncelikle böylesine güzel bir eğitim seti hazırladığı Erdinç Beye çok teşekkür ediyorum.Eğitim seti son derece anlaşılır ve öğretici bir şekilde hazırlanmış.Ayrıca seti aldıktan sonrada kafamıza takılan her türlü konuda Erdinç bey ve ekini tarafından destek verilmektedir.

 Emre GÜLDALI - 27/04/2016 19:12

Arkadaşlar Merhaba , tekla structures (x-stell) konusunda çok araştırma yaptım bu programı nasıl öğrenebilirim gerek özel kurslar olsun gerek özel dersler olsun, fiyatların çok ucuk olduğunu gördüm maddi durumda malum bütçe sınırliydi ama bu programı öğrenmede lazımdı. uzun bir araştırmadan sonra internette Erdinç beyin eğitim setini gördüm. acaba işe yararmi derken tanıtım videoları,setin içeriği hakkında gerek internetten gerek kendisinden telefonda bilgi aldım. sonra seti almaya karar verdim. siparis ettim. ve ertesi gün set elime ulaştı. bu arada hızlı gönderim için teşekkürler. yaklaşık 2 aylık bir süreçte orta ölçekli proje cizebilecek hale geldim. dersler sade ve Yalın anlatıldığı için imalatı biraz bilen bir kisi daha çabuk kavriyor. gerçekten öğrenmek isterseniz dersler çok daha etkili oluyor. kısaca niyeti bu programı öğrenmek isteyene öğretecek set. ben seti alalı yaklaşık 1 yıl oldu bana çok şey kattı katmayada devam ediyor. set alıncada is bitmiyor ne zaman cozemedigim bir problem olsa sağolsun Erdinç bey teknik destek konusunda bayagi yardimci oldu olmayada devam ediyor. Teşekkürler..seti iyiki almışım...


 Barış SÖYLER - 06/04/2016 14:51

Seti aldım kullandım memnun kaldım fakat aldığım dönemde bana cd olarak gelen videolar için bir zaman kısıtlaması yoktu daha sonradan uygulama değişmiş ama bizim bir kazanılmış hakkımızda olmadı tabi .. format sonrası videolar uçtu....


 Emre GÜCÜKTURALI - 30/03/2016 11:38

Erdinç Hocanın setini almadan önce bir kursa gittim ve verdiğim paraya acıyorum,mükemmel bir kişilğinin yanında harika bir set hazırlamış ve çok iyi bir teknik destek sağlıyor, teşekkürler hocam..

 Aydın Güven ALTAY - 29/03/2016 00:24

Erdinc bey sizden Tekla xsteel eğitimin aldım ve sizin yardımlarınız ve günün her saati her takıldığım yerde yardimci olmanız sayesinde belli seviyeye geldim. Sizde emeğizin karşılığını size sorulan sorulardan anliyorsunuzdur. Bu programı öğrenmemde emeğiniz ve hakkınız çok. Başarılarınzin devamını dilerim.

 Şeref ÜSTÜNEL - 26/03/2016 23:16

Tekla xsteel v21 egitim seti butun dertlereilaç oluyor.Ayrıca Erdinc bey de her zaman ki gibi takıldıgımız her yerde yardımcı oluyor.Çok teşekkürler

 Ferit QULIYEV - 24/03/2016 17:32

Selamlar her kese. Ben Ferit, Azerbaycanlıyım. Ve Baküde bir Çelik konstruksiyon şirketinde mühendıs olarak çalışıyorum. Tekla structures programı bu işde bana hava su gibi gerekli bir proqram olduğundan onu öyrenmek zorundaydım. Günlerce internetden çeşitli sitelerde her hangi işe yarar eğitim seti ve ya kitap aradım. Sonunda http://www.xsteelegitimi.com/ sitesi ile tanış oldum. Önceleri çok düşündüm bu hakda. Acaba işe yararmı ve ya bu bana hakikatan yeterlimi. Ve sonda Erdinç beyin kendisini aradım. Kendisi ile bu hakta çok konuştuk ve ilk konuşmamızda bende büyük bir güven yaratdı. Hem kendisine olan güvenim hem de hazırladığı eğitim setine olan güvenim dahada artdi. Şimdi bu eğitim setinin kullanıcısıyım.Artık 47ci dersdeyim ve hakikatan çok fazla şeyler öyrenmiş oldum bu eğitim seti sayesinde. Erdinç beyin bana ve tüm set kullanıcılarına olan en büyük iyiliklerinden biri ise her hangi problemle karşılaşan zaman derhal bu sorunu çözmeye çalışması ve eğitim seti kullancıları ile ilgilenmesidir. Ben bu seti almakla hiçbir şey kaybetmedim aksine büyük şeyler kazandım ve kazanıyorum.Sizlere tavsiyem arkadaşlar hiç bir şeyden korkmadan bu eğitim setini sipariş edin.Bundan daha kolay ve derin anlatılan ikinci eğitim seti zor bulunur.hemde bu fiyata.İNŞALLAH aldığınlz zaman söylediklerimde bire bir haklı olduğumu anlıyacaksınız. SAYGILARLA FERIT QULIYEV (AZERBAYCAN, BAKÜ)


 Ömer ÇAKIR - 21/03/2016 11:29

Aldigimiz ilk gunden beri takildigimiz her konuda gece gunduz farketmeksizin tum problemlerimizi en kisa zamanda cozen Erdinc Bey'e cok teskkur ediyorum ...

 Ömer YİĞİT - 09/03/2016 13:26

Arkadaşlar verdiğiniz paranın kat kat karşılığını aldığınıza emin olabilirsiniz. Bir çelik firmasında ilk işe başladığım zamanlarda nasıl çizeceğim konusunda çok karamsardım, internetten araştırmalarım sonucunda Erdinç Beyin eğitim setiyle karşılaştım. Eğitim setini daha bitirmeden çizimlere başladım.İşe başlayalı 5 ay'ı aşkın zaman oldu ve şimdiye dek 5 tane proje çizdim. Takıldığım yerlerde de Erdinç Bey sağolsun saat geçte olsa her konuda yardımcı oldu ve sıkıntılarımızı giderdi. Arkadaşlar hiç düşünmeden alabileceğiniz bir eğitim seti. Birde benim tavsiyem full paket olan eğitim setini almanız. Her türlü projeyi çizecek konuma gelmeniz açısından faydası olacağını düşünüyorum.

 Faruk YILMAZ - 13/02/2016 15:07

Öncelikle Erdinç Bey'e teşekkürlerimi sunuyorum. Seti 5 ay önce aldım ve hem tekla hakkında hemde çelik konstrüksiyon hakkında çok faydalı bir set olduğunu gördüm. Bu memnuyetten dolayı 2. ve 3. setinide temin ettim. Sıfırdan başlayanlar için kesinlikle verilen paranın karşılığı alınacak bir set. Tek isteğim bu tarz projelerin desteklenmesi ve Erdinç Bey'in de daha çok tecrübelerini aktarma heyecanının olması. SİLO, KÖPRÜ,DEĞİRMEN,UZAY KAFES SİSTEM gerçekten çok güzel olur

 Eşref İP - 30/01/2016 17:19

Öncelikle böyle eğitim alabilme imkanını sunduğunuz için teşekkür ederim. Daha önce sadece adını duyduğum bir proğramdı çelik projesi hazırlamam gerekti solidworks ile hazırlamaya başladım ama bazı yerlede solidworkste zorlanıyordum tekla yı araştırdım ve internet üzerinden Erdinç Kocatepe ismini buldum ve eğitim seti sayesinde bir hafta içinde proji imalata verdim. Şu anda montajı yapılıyor. Erdinç beye burdan tekrar teşekkür ediyorum.


Ahmet AŞÇI - 29/01/2016 20:06

Daha önceleri çözdüğüm çelik yapı projelerini hep autocad'de çizerdim. Bu da bi hayli zaman ve emek gerektirirdi. Xsteel kullanmak istiyordum fakat kursların saatleri maalesef bana uygun değildi ve fiyatları oldukça fazlaydı. Sonra Erdinç Bey'in hazırlamış olduğu ilk seti satın aldım videoları uygulayarak izledim öğrendim. Ve sonra diğer çıkan setleri de aldım. Gerçekten çok profesyonel bir set olmuş. Setler ile ilgili sıkıntım olduğunda, programla ilgili sorularım olduğunda Erdinç Bey sağolsun sıkılmadan sorularımı cevapladı sıkıntımı giderdi. Erdinç Bey'e buradan tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Seti almak için düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum. 


SAVAŞ KÖSE - 29/01/2016 18:27

xsteel egıtımını bır kursda almayı dusunuyodum ama calısma saatlerım sıkıntı oldugu ııcn gıdemıyodum ve sonra erdınc hocamla karsılastım egıtım setını aldım ve cok mutluyum,tasarım yapabılıyrum ve projeye hakım olabılıyorum zorlandıgım zamanlarda aradıklarımı saymaksak tabıı allah ondan razı olsun cok guzel bı egıtım setı hazırlamıs basarıların devamını dılerım hocam 


LÜTFİ PİŞMİŞ - 27/01/2016 19:47

Ben meslekte 40 yılını doldurmuş bir İnşaat Mühendisiyim. Çelik çizimlerini kağıda kurşun kalem ile çizip, üzerine aydınger kağıdı koyup, rapido ile geçerek, ozalit çekilir hale getirmekle başladım. Daha sonra Autocad programı çıktı, Autocad programını uzun bir uğraş ve zaman harcayarak öğrendim. Bir yere takılınca da soracak bir kimse ya buldum ya bulamadım. Çelik çizimlerini Autocad ile çizmenin ne kadar uğraştırıcı bir iş olduğunu anlatmama gerek yok. Bu nedenle Xsteel öğrenmeye başladım. Ama bir türlü ilerleyemiyor ve çok takılıyordum. Takıldığım konuları İnternet'te araştırırken Erdinç beyin hazırlamış olduğu eğitim setini gördüm ve aldım. Önce tüm videoları izledim. Daha sonra videoları tek tek dinleyip ileri geri alarak not aldım. Aynı zamanda videoda anlatılanları bende tatbik ederek, takıldığımız yerde önce videolardan daha sonra Erdinç beye sorarak Xsteel programını daha kısa bir sürede öğrendim. Videoların avantajı çok büyük. Öncelikle elinizin altıda bir arşiv gibi duruyor. Konu başlıklarına göre daha sonra istediğiniz zamanda tekrar tekrar dinleyip, eksik kalan veya unuttuğunuz bilgileri hatırlamak mümkün. Bu nedenle özenle hazırlanmış bu eğitim setine emek veren Sayın Erdinç Kocatepe’ ye teşekkür eder. Öğrenmek isteyen meslektaşlarıma ve herkese tavsiye ederim.


OKTAY GERİK - 25/01/2016 - 16:03

EĞİTİM SETİ GERÇEKTEN ÇOK SÜPER GEREK TELEFONLA GEREKSE MAİLLE İSTEĞİNİZ SORULARA CEVAP VERİYORLAR. BÜTÜN SORUNLARINIZI HIZLI BİR ŞEKİLDE ÇÖZÜYORLAR. BU İŞE BAŞLAMIŞ VEYA MERAK EDENLER İÇİN SÜPER BİR FIRSAT,TAVSİYE EDERİM.


Sinan ERPOLAT - 17/01/2016 17:37 

Erdinç bey öncelikle teşekkür ederim.Bu seti almayı düşünürken faydalı olur mu olmaz mı düşünürken, aldım.Anlatımlar gayet açık, düzenli hazırlanmış. ayrıca bugün pazar olmasına rağmen hatta gece bile attığınız mesajlara yanıt alabiliyoruz.Öğrenmek isteyen arkadaşların gerçekten ciddi paralar ödemeden bu setten faydalabileceklerini düşünüyorum.


Yasin ÖNER - 08/01/2016 11:39 

İlk tekla öğrenmeye karar verdiğimde ne yapacağımı bilmiyordum.Erdinç hocamızla tanıştık eğitim videoları bizi çok ileri düzeylere taşıdı.Artık rahat bir şekilde istediklerimizi almaya başladık.Teşekkür ederiz Erdinç hocam süpersiniz.


İlker ORBAY- 27/12/2015 22:33 

Tekla xsteel prgramı geçmiste kullanmayı becerememistim gerekli dokumantasyon destegı bulamamıstım.Seti aldım ve su anda projeler uretmeye basladım gercekten cok etkili bir set sıkıntılar olduğu zaman Erdinc bey hemen mudahale edıyor.Emegi gecen herkese tesekkurler.


 Ahmet EŞME - 15/12/2015 - 22:38

Değişken kesitli tonoz kirişle ilgili sıkıntım vardı ve Erdinç bey gecenin 10 buçuğunda ölçüleri alıp çizimi kendisi yapıp bana geri gönderdi.Allah razı olsun


Gürkan GÖKCAN - 24/11/2015 12:58 

XSteel öğrenmek isteyen herkese Erdinç beyin hazırlamış olduğu eğitim setini öneririm. Ben XSTEEL öğrenmeye bu set ile başladım ve çok memnun kaldım. Ayrıca Erdinç bey seti aldığınız sırada ve sonrasında her türlü teknik desteği esirgemiyor. Ona da burdan teşekkür ederim..


 Seyfettin ŞAHİN - 27/10/2015 - 15:40

 Bu eğitim seti kanalıyla hiçbirşey bilmiyorken,şimdi çelik projeleri çizebilir hale geldik.Çözemediğimiz,takıldığımız noktalarda gerek telefon ile gerek mail ortamında teknik destek aldık.Müteşekkiriz.Saygılarımızla.


Yasin KAYA - 25/10/2015 - 21:22

Gerçekten harika bir anlatım ve destek var,ürünü almamın üzerinden 10 ay geçmesine rağmen Erdinç hoca ile görüştüm msj yardımı ile birebir ilgilenmesi harika ve iş yerinde takıldığım sorunlar ile kendisi birebir ilgilendi harika bir insan herşey için çok teşekkür ederim KESİNLİKLE TAVSİYE ARKADAŞLAR....


 Mustafa TANIŞ - 20/10/2015 - 15:26

xsteel egitimi internette tesadüf buldum ve hiçbir şey bilmıyordum bu eğitim videolarını alarak xsteel ögredim yalın sadece ve güzel anlatım var inanın herhangı bir zorlukla karşılaşmayacaksınız ve ögrendikten sonra kendınız alamayacaksınız alın ve ögrenın inanın pişman olmayacaksınız. 


 Bilal BEDE - 10/10/2015 - 15:17

Öncelikle bu seti hazirladigi ve bilgisini bizimle paylastigi icin hocamiza cok tesekkurler. Calisanbir kisi icin duzenli bir kursa gitmek gercekten zordur ya kitaplara gomulmelidir ya ozel ders almalidir. Bu gibi setleride hazirlayan yoksa zaten bitmissinizdir. Setin icerigine gelirsek fazlasiyla yeterli bir set piyasadaki tum celik kitaplarina (neredeyse) sahip olan birisi olarak sunu soyleyebilirim cizim konusunda bu setle isiniz coook kolaylasabilir benim kolaylasdi. Bu yaziyida reklam olsun diye degil tesvikle hocamizin daha fazla egitim seti cikarmasi icin yazdim :))) hepimiz bilginin degerini bilirsek kaynagi hazirlayanlarda korkmadan calisir tekrar tesekkurler Erdinc hocam 


 Erdem BEKLER - 01/10/2015 16:11

Arkadaşlar eğitim setini daha 1 ay önce almama rağmen 0 dan proje çizebilir duruma geldim. Erdinç Bey sorulan sorulara da en kısa sürede cevap vermeye çalışıyor. Erdinç Bey e tekrar teşekkürler..


 Mehmet Şükrü Bucak - 16/09/2015 - 12:30

Erdinç Bey emeğinize sağlık eğitim setiniz gerçekten çok güzel,çok faydalı..Ayrıca satış sonrası yapmış olduğunuz gerek telefondan,gerek whats up ve gerekse teamviewer ile takıldığımız yerde bilgisayara bağlanmanız konusunda yapmış olduğunuz hizmetten dolayı size teşekkür ederim. 


 BİLAL ARAR - 10/09/2015 - 09:53

Erdinç bey teşekkürler. 1,5 yıl önce v18 eğitim setini ve ek videoları almıştım.Yorum yazmak için ancak fırsat bulabildim. teklayı hiç bilmeme rağmen videolardan teklayı öğrendim. bu videolarla benim arayıp da bulamayacağım kurs ayağıma geldi. şimdi çift unp den örme kolon üzerine çift köşebentten örme makas olan projenin imalatını tamamlayıp fabrikayı teslim ettik. kusura bakmayın işin içinden çıkamayıp gece falan rahatsız ettiğim çok oldu. yine de en iyi şekilde yardımcı oldunuz. teşekkürler yeniden


  Eren Güldalı  - 08/09/2015 - 21:54

Öncellikle böyle bir set hazırladğı için Erdinç KOCATEPE'YE TEŞEKKÜRLER... Emeğinize Sağlık.. Erdinç bey'den seti alalı yaklaşık 3 ay oldu Teklayı temel seviyede biliyordum geçen bu sürede Tekla'da bayağı yol kattettim. Kesinliklle şunu belirtmeliyimki Profesyonelce hazırlanmış bir set. Gerek videoların güzel anlatımı gerek modellemenin anlatım yapım aşaması dersler çok akıcı, sıkılmadan zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum.. ve bir kurstan daha fazlası .. İstediğin zaman Tekrar tekrar aç izle uygula . arkadaşlar işin özü Set gerçekten istekli olan kişiler için söylüyorum İş görecek bir set. kafasında soru olan arkadaşlarda şiddetle tavsiye ediyorum.. iyki bu seti almışım diyorum. iyki böyle bir set hazırlamışsınız Emeğinize sağlık... 


 Tale Quluyev  - 07/09/2015 - 10:17

 Erdinç bey, çok sagolun, çok tesekkür ederim .Ben Azerbaycandan aldım setinizi anında download linklerini yolladınız ve yurddisinda olmama ragmen her zaman yanımda olub tüm problem ve sorularimi yanıtladınız. :) daha bir ay olmadı eğitim setini aldığım ama neredeyse proje çalışmalarına başlamak üzereyim. Allah sizden razı olsun. Dersleri çok güzel ve iyi anlatıyorsunuz ve ne zaman whats up dan yazdımsa anında yardımcım oldunuz. Çok teşekkür ederim hocam 


Yunus ÇAĞLAR - 04/09/2015 - 12:09

Erdinç bey, emeğinize sağlık gerçekten eğitim setiniz çok güzel olmuş,güzel anlatıyorsunuz satış sonrası hizmetinizde gerçekten güzel özellikle telefon ve e posta ile yapamadığınızı uzaktan bağlanarak yapmanız çok güzel böyle hizmetlerinizin devamını dilerim .....


Muhittin KAYA - 12/08/2015 - 15:31

gerçekten çok güzel bir set olmasının yanında istediginiz zaman canlı teknik destek alabiliyosunuz tıkandıgınız anda size yardımcı olunuyor.Erdinç bey emeğinize sağlık.Set gerçeken çok faydalı.Ayrıca daha sonra ki süreçte sağlanan teknik destek gerçekten de övgüye layık.


M.Salih EŞİYOK - 29/05/2015 - 12:31

Erdinç bey emeğinize sağlık.Set gerçeken çok faydalı.Ayrıca daha sonra ki süreçte sağlanan teknik destek gerçekten de övgüye layık.


NOYAN ÖZER - 07/05/2015 - 18:51

TEKLA STRUCTURES (XSTEEL). programını kullanmayı öğrenmek konusunda çok başarılı bir kaynak olan çalışmalarınız için teşekkür ederim Erdinç Bey. Çalışmalarınızın bundan sonra da takipçisi olacağım. Başarılar diliyorum. Programı öğrenmek isteyenler için şiddetle tavsiye ederim.


ALİ PALAZ - 22/04/2015 - 18:32

Erdinç hocadan Allah razı olsun bilgisayar kullanmayı biraz biliyorsanız sizde kolay profesyonelce öğrenebilirsiniz


Ahmet TOK - 12/11/2014 - 17:28

Erdinç Bey 1 yıl önce eğitim setinizi almıştım. Örgün eğitimli bir kurstan kat ve kat daha basarılı bir set ellerinize emeklerinize sağlık. Eğitimin yanı sıra gece gündüz takıldığımız konularda yardımcı olduğunuz için ayrıca çok teşekkür ediyorum Allah daima yolunuzu açık etsin hayırlı işler bol kazançlar versin. Saygılar selamlar.


Ercan ŞİMŞEK - 03/12/2014 - 15:12

tekla st. programı kullanım eğitimi için hazırlanmış çok değerli bir set, ben çok faydalandım, çelikle uğraşan herkese tavsiye ederim.


Recep Serkan GENEŞKE - 21/11/2014 - 22:05

yurt dışında olmamdan dolayı xsteel programını ögretecek bir kurs bulamamıştım. fakat Erdinç beyden almış oldugum eğitim programıyla şu an kendini bir kursdan daha fazla geliştirdim. çünkü her zaman elinizin altında bir bilgi kaynağı var .takıldığımız konularda veya çizim bölümlerinde kısa sürede çabuk çözüm bulabiliyosunuz kurslarda ögretilenlerin baızları hafızada kalmıyor . ama Erdinç beyin eğitim videoları sayesinde herzaman elinizin altında bilgi kaynağı oluyor. saolsun Erdinç beyde gereken tüm teknik desteği internet ortamından kendisi yardımcı olarak sağlıyor bu konu içinde kendisine ve böyle bir eğitim cd si hazırladığı için teşekkür ediyorum.


ORÇİN ÇEVİK 28/10/2014 - 23:35

Erdinç hoca sayesinde x steel de kendimi daha iyi gelistirdim videolar süper anlatım güzel..


GÖKHAN - 12/11/2014 - 17:12

ben istanbulda bir mühendislik firmasında çalışmaktayım..xsteel eğitim setini aldım izledim olayı güzel anlatmış Erdinç bey Emeğine sağlık Xsteel eğitimi için kurslara boşa vakit harcamayın derim onun yerine eğitim CD sini öneririm..


Hasan Kadri YAKA-10/11/2014 - 14:16

Marifet iltifata tabidir HELAL OLSUN. Tekla eğitim videosunu alan biri olarak yazıyorum bunu... Videolarda gereksiz hiç bir şey yok. Olayın özü net bir şekilde anlatılmış. şu komut bu işe yarar; böyle kullanılır; şu imalatta kullanırsınız. Bu kadar net. Zaten Program hakkında izleyici fikir sahibidir zaten geçiştirelim düşüncesi yok bu çok güzel. Hiç bilmeyene göre. Ne anlatırken gözünüzde büyüyor program; ne de sıkılıyorsunuz. Alalı 1 sene olmuş, her hangi bir soru sormak için bir mail attığımda hala karşılık alabiliyorsam aradığımda telefona dönüş oluyorsa zaten hizmette gelinecek son noktaya gelmişler demektir. Bankayı bile aradığında karşına muhatap olarak insan değil telesekreter çıkıyor taktiri hak ediyorsunuz harbiden helal olsun.


Ufuk KATIRCI

Arkadaşlar ben bu seti 1 hafta önce aldım Erdinç Bey' den. Eğitim seti son derece ayrıntılı hazırlanmış evinizin konforunda ailenizin yanından ayrılmadan Xsteel' i öğrenebiliyorsunuz üstelik çok cüzi bir rakama. Böyle bir hizmet verdiği için Erdinç Bey' e çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim. Bu kadar ayrıntılı anlatımı hiçbir yerde bulamazsınız …


Ali Ahmet

Sayın meslektaşlarım
Önce huzurlarınızda Erdinç beye teşekkürlerimi sunmak isterim.
Set meselesine gelince ben şahsım adına çok yararlandım.Acizane 1976 senesi A.D.M.M.A den mevzun oldum.Proje yapmaya bizler ellerimizle başlamıştık.
Çelik proje bizlere öcü gibi gelirdi.O imalat detaylarını günler hatta haftalarla çizer bitiremezdik.Bu ne nimettirki bir enter tuşu ile tüm dökümleri birkaç dakika içinde alabiliyoruz.Bence sizler şu anda sudaki balık gibisiniz ve suyun dışı hakkında pek bilginiz yok(Ben yaştakiler hariç) Kısaca şunu söylüyorum bu arkadaş(Erdinç Bey) Bana bu set ile Xsteel'i öğretebilmişse bu onun bir başarısıdır diyorum ve başka bir şey demiyorum….Diğer yorumların da hepsine katılıyorum.Tekrar tekrar yazıp forum kirliliğine sebep olmak istemiyorum.Bil vesile Hepinize önce sağlık ve sonrada işlerinizde başarılar bol helal kazançlar diliyorum….Saygılar Selamlar


Ömür TEKİNCE

Erdinç Bey'den xsteel eğitim setini aldım ve incelediğimde dersleri faydalı buldum. Takıldığım yerleri sorduğumda da kendisi gayet yardımcı oldu. Kargoyu kısa sürede gönderdiği ve faydalı dersler hazırladığından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.


Metin SOYLU

sevgili erdinç kardeşim ellerine sağlık 
havale yaptığım gün 1-2 saat içinde setleri kargoya verdin ertesi gün elime geçti.özetle çok beğendim tüm xsteel öğrenmek isteyenlere tavsiye ediyorum.. temelden başlamak istiyenlere çok faydalı bir set..
emeğin için tekrar teşekürler


özcan21

Tamamen tesadüfen varlığından haberdar olduğum bu seti yaklaşık 4 ay önce aldım. Almadan önce Erdinç Hocamla irtibata geçtim aklımdaki soru işaretlerini giderdi. Gerçeği söylemek gerekirse: '' bir sene boyunca arayıp teknik destek alabilirsin ''dediğinde abartılı bulmuştum, fakat 4 ay oldu her hafta 4, 5 soru sormuşumdur ve hepsinde de geri dönüş olmuştur. Özellikle Anadolu'daki küçük şehirlerde yaşayan arkadaşlar da bilir ki kurs iyi mi kötü mü diye yorum yapamıyoruz, çünkü Teklanın kursunu bulmak imkansız zaten...Eğitim setini alıp kurduktan sonra çok hızlı bi şekilde bitirdim ufak ufak notlarımı aldım daha sonra küçük çapta projeler yapmaya çalıştım sorularım olduğunda Erdinç Hocamla irtibata geçtim cevapladı ve eğitim setinde de sorularımın cevabının olduğunu söyledi. Bende tekrar tekrar videoları izledim izledikçe yeni şeylerin olduğunu gördüm. Ben şuna kesinlikle inanıyorum ki seti alıp tam anlamıyla kendini veren kişi çok rahat bi şekilde karmaşık olmayan projeleri yapar.


Bekir TÜRK

Arkadaşlar ben gaziantepte bir çelik firmasında tekniker olarak çalışmaktayım. Erdinç beyden eğitim setini aldım, sınırsız teknik destekle çok memnun kaldığımı söylemeliyim. Eğitimin genel içeriği,konuları,aktarım şekli ile gerçekten çok güzel hazırlanmış set..Teknik destek konusundada yeminle söylüyorum gece 00:30 da aradım yarım saat konuştum teknik destek almak için. Bir sıkıntı yaşadım bilgisayarıma bağlanıp olayı çözdü.Hakikaten sadece allah razı olsun demek düşer.Ben üniversitede autocad öğrenemedim. Sonradan antepte kursa gittim yarım yamalak öğrendim. Ne teknik destek var nede bişey
ama bu eğitim seti kurs gibi değil anlamadığım yerleri tekrar tekrar başa alıp izledim. Oda yetmedi gece telefon açtım..Tek kelime söylüyorum teşekkürler erdinç bey..


 Ahmet GOK

Erdinç Bey 1 yıl önce eğitim setinizi almıştım. Örgün eğitimli bir kurstan kat ve kat daha basarılı bir set ellerinize emeklerinize sağlık. Eğitimin yanı sıra gece gündüz takıldığımız konularda yardımcı olduğunuz için ayrıca çok teşekkür ediyorum Allah daima yolunuzu açık etsin hayırlı işler bol kazançlar versin. Saygılar selamlar.


Mehmet akif 

Ödeyeceğiniz paranın karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz. istediğiniz zamanda istediğiniz kadar çalışın anlamadıysanız birdaha oynatın.Niye anlamadınız diye soran yok 
GERÇEKTEN BAŞARILI ; 
BAŞARI ;SATIN ALMA AŞAMASINDAN SATIŞ SONRASINA KADAR PROFESYONELCE ....TAVSİYE EDERİM. 


Osman HATİPOĞLU 

erdinç bey emeğinize sağlık .. seti uygun fiyata aldım ve daha yarısını izlemeden çizimlere başladım . makina mühendisi olmama rağmen çelik sektöründe çalışıyorum kazandığım parada sizinde katkınız var . ALLAH emeğinizi zayi etmesin çok teşekkürler ilginize ve katkınıza.


Ceyhun AKSOYLU

 Setin sunumu hazırlanması içeriği çok güzel hazırlanmış.İçerik olarak xsteelle yapabileceğiniz her şeyin örnekleri var.Video kaliteside çok iyi .Fiyat olarakta mühendis arkadaşları zorlayacağını düşünmüyorum gayet makul bir fiyat


SERDAR TURAN 

Çok değerli arkadaşlarım ben çelik konstürüksiyon işi yapıyorum fakat bir gün şunu anladımki buiş x-steel olmadan olmuyor uzun araştırmalarım sonunda ERDİNÇ hocamıza ulaştım ve çok şükürki hocanın eğitim seti imdada yetişti vebuişin mantığını tümdesteğini vererek anlattı vehalendaha vermeye devam ediyor bence bilgi altından dahadeğerlidir gecesini gündüzünekatmış ve gerçekten bizlere birşeyler vere bilmek için çalışmış hocama çok teşekkürler ve ben son olarak diyorumki buişi seven gönülveren her arkadaşıma x-steel bu set ile öğrenilir


Ahmet EŞME

XSteel Eğitim setini almadan önce benimde herkes gibi acaba öğrenebilirmiyim yeterli olurmu gibi tereddütlerim vardı.Sonunda kaybedeceğim en fazla 200 TL olur diye düşünerek aldım ve şu an Tonoz Yapı projesini bitirmek üzereyim.İdecad ve Sta4cad kullanan biri olarak meslektaşlarıma şunu söyleyebilirim bu program gerçekten çok iyi başladığınızda kendinizi alamıyorsunuz.Anlatım gayet akıcı ve sade, anlaşılabilir..Erdinç Beyin eğitim süresince her aradığınızda üşenmeden sorularnıza cevap vereceğinden emin olabilirsiniz kendisine tekrar teşekkür ediyorum


 


Yorumlar - Yorum Yaz